POŘÁDÁME

Semináře & webináře

Mgr. Jana Krameriová pořádá semináře i online školení na různá témata protkaná čínskou medicínu. Školení tradiční čínské medicícny je možné objednat i do vaší firmy na klíč – na míru.

POKRAČUJEME ZEMÍ 17. 5. 2023

Cyklus 10 webinářů pro školní rok 2022/23

5 HYBATELŮ

Cyklus byl zahájen 19. 10. 2022. Kdykoliv do něj můžete naskočit, záznamy lze dokoupit ZDE.

CYKLUS VEDE A PŘEDNÁŠÍ: mGR. jANA kRAMERIOVÁ

„Práce s 5 elementy – prvky je krásná vždy, protože v tomto tématu lze nacházet opakovaně stále nové inspirující informace. Pojďme si společně všechny hybatele projít. Tentokrát se však zaměříme v receptech speciálně na evropské byliny. Protože: Co je doma, to se počítá.“
Prvky rozebereme z pohledu tradiční čínské medicíny a celostního přístupu. Začneme v říjnu kovem, budeme pokračovat vodou, pak dřevem, zemí a skončíme ohněm.
  • Co nás čeká? Celkem 10 webinářů. Každému elementu budou tedy věnovány 2 webináře.
  • V prvním ze dvou webinářů věnujícímu se konkrétnímu hybateli, rozebereme jeho vybrané syndromy i dané patomechanismy a na druhém si uvedeme recepty, využívající evropské byliny.
  • Rádi bychom Vás naučili nový přístup v práci s hybateli ve Vaší praxi a každodenních životech.
  • Webináře budou probíhat na Zoomu, dostanete vždy záznam, interakce je vítána, dotazy rádi zodpovíme.
  • Každý webinář má 3 hodiny. Budou se konat vždy ve středu a začátek je stanoven na 18:30 hodin. Zbytek termínů zveřejníme postupně.
  • Do cyklu lze naskočit kdykoliv, zpětně dodáme záznamy. (Ovšem přijdete o neopakovatelnou atmosféru živého vysílání.)
Cena za jeden webinář je 690 Kč. Lze webináře kupovat jednotlivě. Pokud zakoupíte celý cyklus najednou za 6.900 Kč, můžete si ZDARMA jako dárek vybrat jeden záznam videopřednášky ZDE.

JIŽ PROBĚHLO

Víkendový seminář

Domácí lékárna

O historii výživy, vývoji člověka a způsobu stravování. Jak vidí člověka ayurveda, mazdaznan, čínská a tibetská medicína? Jak se stravovat dobře a nezbláznit se? Jak poznat, co je pro mne zdravé a nezdravé? Které byliny použít při zdravotních potížích? Seminář plný ochutnávek.

ARCHIV

Materiály pro studenty

Materiály jsou na stránce pod heslem. Heslo vám sdělí organizátor školení.

ONLINE SEMINÁŘE

Proběhlé akce