POŘÁDÁME

Školení do firmy

Mgr. Jana Krameriová pořádá semináře i online školení na různá témata protkaná čínskou medicínu. Školení tradiční čínské medicícny je možné objednat i do vaší firmy na klíč – na míru.

Školení do firmy | Tradiční čínská medicína

VÝBĚR TÉMAT

Školení na míru do Vaší firmy

Téma školení si můžete vybrat z našeho seznamu, nebo se s námi spojte a sestavíme Vám ho na přání dle Vašich možností. 

Koření

Přednáška, ve které se blíže podíváme na: Fenykl, hořčici, koriandr, badyán a pískavici řecké seno. Dozvíte se u jakého koření se dle TČM (ne)doporučuje dlouhodobá konzumace. Co jaké koření posiluje, léčí nebo uvolňuje? Na co se hodí? A co si z nich připravit?

Shanghan Lun

Rozbor vybraných receptů. Guizhitang. Da Cheng Qi Tang. Xiao Cheng Qi Tang. Tiao Wei Cheng Qi Tang. Ling Gui Zhu Gan Tang. Then Wu Tang. A další.

Psychika z pohledu TČM

Bylinné směsi, kazuistika, depresivní nálady, stres, syndrom vyhoření, návrat do rovnováhy.

Přechod z léta do podzimu

Jak připravit organismus na podzim? Činská fytoterapie, dietetika. Co lze využít z antroposofické medicíny? Recepty a směsi. Jak zharmonizovat wej čchi? Jak na podzimní splín?

Zima, ledviny a TČM

Zima, ledviny a tradiční čínská medicína. Povídání o tom, jak se máme chovat v zimě, co máme jíst a jaké problémy se mohou v tomto ročním období objevit a jak s nimi naložit. + Úvod do tajemství bylin, koření a dietetiky pro zimní období.