Lubomír Kopecký

tel. 724 639 021

email: delaluko@gmail.com

Centrum integrované medicíny

Každý čtvrtek, pátek, sobotu a neděli (9-21 hod) po předchozím objednání.

Osobní stránka terapeuta: www.lubomirkopecky.com

Co je Tui-Na?

Tui-Na je tradiční čínská masáž akupunkturních bodů a drah (meridiánů), která slouží k obnovení správného proudění energie a krve v lidském organismu a navrácení stavu rovnováhy a zdraví.

Tui-Na uvolňuje energetické bloky, které vznikají vlivem stresu a nerespektování potřeb těla a napravuje stav nerovnováhy, který u člověka způsobuje nejprve ztrátu vitality a následně bolest a onemocnění.

Tui-Na působí hlavně na funkci orgánů a zajišťuje regeneraci celého organismu. Odstraňuje bolest, posiluje imunitu, regeneruje svaly a klouby a pomáhá s celkovou nápravou nerovnováhy v organismu. Dochází při ní k uvolnění nervového napětí, aktivaci hlubokého krevního oběhu a detoxikaci organismu.

 

Indikace

Tui-Na je nejúčinější jako prevence, protože dokáže zabránit rozvoji nemoci dříve, než se projeví. Pomáhá zvláště při: – bolestech zad, šíje, kloubů a hlavy – oslabené imunitě – stresu, přepracovanosti, nesoustředění, nervozitě, náladovosti, podrážděnosti a úzkosti – nespavosti – nepravidelné menstruaci a příznacích menopauzy – tinitu (šumění v uších) – regeneraci úrazů a poranění – třesu rukou – a mnoha dalších zdravotních obtížích

Kontraindikace

Masážní terapii Tui-Na je vhodné předem konzultovat při onemocněních krve a srdce. Masážní terapie není možná při infekčních onemocněních, horečce, narušení integrity pokožky a intoxikaci.    

Ceník

První návštěva je vždy za polovinu ceny!

Masážní terapie je individuální záležitostí, proto její druh a délku vždy doporučuji podle celkového stavu a subjektivních obtíží každého člověka.

1 hodina za 600Kč

2 hodiny za 900Kč

8 hodin/měsíc za 3200Kč

CIMED 2017