5 tipů na vánoční dárky

Posted: Prosinec 2, 2018 By: Comment: 0

Postupně v nás doznívá víkendové zapálení první adventní svíčky a my jsme nabyly pocitu, že je třeba přinést formou článku tipy na vánoční dárky. V úvodu upozorňujeme, článek není sponzorovaný, je inspirovaný našimi zálibami a chutěmi. Hlavní motivací nám bylo přinést takové tipy, jež budou opravdu prospěšné tělu a duši.

 

1. Tašky a obaly z krásného prosluněného Bali

Naše známá má svou malou manufakturku na Bali Gado Gado, kde spolu s tamějšími vyrábí eko tašky, obaly na notebooky a peněženky. Výrobky nesou velmi jednoduchý design, jsou praktické, funkční, trochu dražší, ale rádi je nosíme, protože víme, kde a jak byly vyrobeny. Ten pocit, kdy se v metru podíváte na svou kabelku a proniknou k vám sluneční paprsky země odkud pochází, stojí za to.

 

Zdroj: Instagram Gado Gado

 

2. Masáže

V našem týmu máme od podzimu šikovnou terapeutku paní Havlíčkovou, která je sestrou na JIPu a skvělou bytostí. Relaxačních masáží má na výběr mnoho a do konce roku nabízí 10% slevu i na dárkové poukazy. Doporučujeme akce využít pro sebe i své blízké. Pokud znáte někoho, kdo na sebe nemá čas či je na štíru s péčí o své tělo, inspirujte se.

 

 

3. Pragon má e-shop

Pragon dováží produkty a doplňky k léčení dle tradiční čínské medicíny. Má však ve svém sortimentu i produkty kosmetické, knižní, chutné a praktické. Můžete na jejich stránky zabrousit, doporučujeme věnovat pozornost například náplastem „hřejivé uvolnění“ pro bolavá záda, kávovému krému s houbou Reishi od IB Cometic nebo pomocníky do kuchyně jako je himalájská sůl, čaje od Grešíka, černý sezam nebo Miso hatcho sója pro dochucení zimních polévek.

 

4. Pobyt ve stromech

Poslední dobou už lidem nestačí jet dovolenou jen k rybníku, v oblibu se dostávají zajímavé prožitky. Jedním takový je například pobyt v korunách stromů. I ten můžete svému blízkému darovat. Pokud znáte někoho, kdo je milovníkem nevšední romantiky, miluje zvuky přírody a chtěl si někdy trochu vyzkoušet život dobrodruha nebo Tarzana. Dárek se jeví ideálním. Proč se nenechat vytrhnout z běžného života i něčím příjemným? Pobyty se realizují ve vícero lokalitách, zagooglete.

 

Výsledek obrázku pro house in trees

 

5. Vytrhnout trn z paty nebo začít novou etapu

Závěrem a posledním tipem Vám chceme říci, že Vánoční obdarovávání je také příležitostí být vtipný, vykouzlit úsměvy, vytrhnout někomu dárkem trn z paty – něco za něj vymyslíte, vyřešíte, nebo můžete celé rodině věnovat pod stromeček například eko drogerii, french press, knihu o čínské medicíně, abyste jim vnukly myšlenky, že existují různé zdravější způsoby, jak život uchopovat, aniž by si na chatě vypouštěli do potoka kde co, a lili do sebe ochucené kávy z populárních kávovarů. Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že pod stromečkem se novátorství lépe vstřebává.